Budujemy dla Wyjątkowych Klientów

Zobacz również: budowa generalny wykonawca kraków Betony Wodoszczelne

Historia powstania

Firma Budowlana Spółka Inżynierska Piotr Libront, Maciej Sendor Sp. J. rozpoczęła działalność w 2000 roku.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się przede wszystkim w budowie domów jednorodzinnych i rezydencji mieszkalnych o podwyższonym standardzie dla Klientów indywidualnych. Należymy do wąskiego grona firm budowlanych, które oferują swoim Klientom kompleksową obsługę od robót przygotowawczych i ziemnych do całkowitego wykończenia domu „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług, co doceniło wielu naszych Klientów, polecając nas Swoim znajomym i bliskim, dało nam to możliwość wybudowania kilkanastu tysięcy mkw powierzchni budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, mieszkań, biur, hal oraz budynków użyteczności publicznej.

Od czasu powstania nasza firma nieprzerwanie się rozwija i poszerza zakres swojej działalności czego przykładem jest nasza siostrzana firma BSI Betony Wodoszczelne.

Spółka pełni funkcję generalnego wykonawcy oraz wykonawcy w branży budowlanej i instalacyjnej w pełnym zakresie. Właściciele oraz zatrudniony nadzór inżynierski posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Od 2000 roku gwarantujemy naszym Klientom doskonałą organizację, najwyższą jakość i standard wykonania.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kompetencjom posiadamy bardzo szeroki zakres działalności. Wykonujemy i nadzorujemy prace przy stanach surowych, robotach instalacyjnych w branży sanitarnej, elektrycznej, wentylacyjnej, infrastruktury zewnętrznej oraz prace wykończeniowe na najwyższym poziomie.

BSI
BSI
BSI
BSI
BSI

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. W trakcie prac na bieżąco doradzamy naszym Klientom lepsze rozwiązania bazując na naszym doświadczeniu.

Dzięki zachowaniu wysokich standardów jakości w trakcie realizowania całego procesu inwestycyjnego zapewniamy zadowolenie naszych Klientów.
Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy sprawdzoną i doświadczoną kadrę inżynierską i wykonawczą.

Dzięki naszemu zaangażowaniu nasza firma wielokrotnie zdobywała wyróżnienia dziennika Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa i Gepardy Biznesu.
Potwierdzeniem naszych osiągnięć są również pozytywne referencje wystawione przez naszych Klientów.

Jeżeli chcecie Państwo
budować bez nerwów, bez ciągłego
angażowania się w proces budowy to
jesteśmy najlepszym możliwym wyborem.

Poznaj naszą ofertę

zobacz